« Walka z Goliatem (2) Antidotum »

Świat oszalał

10.01.2018

Terapia na szleństwo tego świata

Świat oszalał. Na "wierze" i na "katoliku" chcą mnie leczyć z mojego "szaleństwa"  Nie podoba im się, że głoszę potrzebę codziennej Komunii. Może to Wy najedliście się szaleju tego świata, i to Wam potrzebna jest terapia z Waszego szaleństwa? Może to ja jestem normalny, a świat jest na chaju i nie kontaktuje o co tak naprawdę chodzi? Lekarstwo na szaleństwo tego świata jest tylko jedno. Tym lekarstwem jest codzienna Komunia. To lekarstwo nie ogłupia ale przywraca przytomność umysłu. Przywraca wzrok i słuch. Uwalnia opętanych z pod działania demonów. Paralityków podnosi z łoża. Trupom przywraca Życie. Terapia, którą Wy proponujecie, może co najwyżej wyleczyć z chęci do życia. Widocznie tego mi życzycie. Chcecie abym zamilkł i przestał niepokoić Wasze serca. Co chcecie mi dać w zamian. Chcecie mnie nakarmić szaleństwem tego świata. Wtedy  będziecie mnie kochać swoją koślawą miłością, która toleruje tyklo takich jak Wy. Ja ujrzałem zupełnie inny świat i ten świat mnie fascynuje. Tamten Wasz świat oddałem bez żalu. Zapraszam Was wszystkich do tego mojego świata. Przestańcie obrzerać się szalejem tego świata i zacznijcie się leczyć już dziś. Bóg czeka ze Swoimi łaskami. --

Wpis w kategorii: Codzienna Komunia

1 Komentarz

 • Problem z Tobą jest taki: że zwyczajnie kłamiesz.

 • A tak konkretnie?

 • Chociażby tutaj - Nie podoba im się, że głoszę potrzebę codziennej Komunii.
  Zresztą powody bana na wiara i na katoliku też są inne niż Tobie się uroiło.
  Jeden problem z Tobą jest taki, że nie potrafisz odróżnić forum dyskusyjnego od bloga.

 • A widziałeś Kacperku - za co dostałem ostatnie ostrzeżenie na katoliku?
  Za to, że przedstawiłem miłość siostry Faustyny do Komunii Świętej.
  Siostra Faustyna w swoim dzienniczku setki razy opowiadała o swoich przeżyciach związanych z Komunią. Za to dostałem ostrzeżenie, a moje kolejne odwołanie do Komunii Świętej było ostateczną przyczyną Bana.
  Jeśli twierdzisz, że blogowałem, to dlaczego moje tematy były najszybciej rowijającymi się wątkami? Po krótkiej dyskusji prawie zawsze blokowane?
  Dlaczego zarzucano, że piszę o sobie? Bo nikt inny o sobie nic nie napisał i o sobie nikt nie chciał dyskutować. Wasza wiara jest tajemnicą. Duch Święty do Was nie dotarł i bunkrujecie się ze swoją wiarą, bo brak Wam odwagi.

 • Chcecie mnie nakarmić szaleństwem tego świata - kolejne kłamstwa.

 • I znowu stek kłamstw i oszczerstw.
  Ty masz obsesje.
  Współczuje Twoim znajomym jak ich masz.
  Z Tobą nie da się rozmawiać, bo wszystko sprowadzasz do tematu Komunii.
  Np. wątek o pogodzie, wpada oszołom i krzyczy Komunia, wątek o tym czy Jezus jest Bogiem wpada oszołom i krzyczy Komunia, wątek o tym, czy ziemia jest płaska wpada oszołom i krzyczy Komunia. Każdy wątek rozwalałeś jednym.To nie jest dyskusja. Ty nie wiesz co to słowo znaczy.


 • Powiedz mi Kacperku - czy Ty ze mną dyskutujesz?
  Jeżeli twierdzisz, że ja nie dyskutuję, to znaczyło by, że Ty ze mną też nie dyskutujesz. Jeśli uważasz, że Ty dyskutujesz i równocześnie uważasz, że ja nie dyskutuję, to znaczy tym samym, że dyskutujesz sam ze sobą.
  To tak z logicznego punktu widzenia. Jak się przyjrzałem Twoim statystykom, to w tym czasie kiedy byłem na obu forach, to Twoje posty w siedemdziesięciu procentach dotyczyły moich postów. Jak dodać Twoje wypowiedzi na moim blogu, to zrobi się z tego ponad osiemdziesiąt procent. Wygląda na to, że jesteś do mnie bardzo przywiązany. Może zacznij mnie trochę bardziej szanować, skoro jestem dla Ciebie takim stymulatorem do dyskusji (samego ze sobą)

 • Po pierwsze jesteś kłamca i manipulant.
  Po drugie twierdzę, że na forum wiara i katolik nie prowadziłeś dyskusji i głosiłeś swoje poglądy (na jeden temat) niezależnie od tematu dyskusji.
  Pisanie o Komunii w temacie o tym, czy Jezus jest Bogiem , albo w temacie kiedy powstała Biblia nie jest dyskusją.
  Po trzecie dla Ciebie szacunek jest wtedy kiedy ktoś zgadza się z Tobą, wychwala cię i woła wielki prorok, a szacunek można mieć nawet do osób do odmiennych poglądów.
  Po czwarte nie szanuje osób, które posługują oszczerstwem, kłamstwem i manipulacją.
  Napisać jaśniej?

 • Pisanie o Komunii w temacie o tym, czy Jezus jest Bogiem , albo w temacie kiedy powstała Biblia nie jest dyskusją.
  Kacperku przedstaw namiary na moje posty w tych tematach.

 • I znowu manipulujesz i wycinasz fragment z mojej wypowiedzi.
  Nie mam zamiaru robić analizy Twoich postów i cofać się do historii.
  To był tylko obraz Twojej "dyskusji" a nie dokładnie namiary.Ciekawe dlaczego wyciąłeś fragment mówiący o pogodzie.

 • Kacperku - kłamca z zasady nic nie udowadnia, bo szkoda mu czasu na udowadnianie swojego kłamstwa.

  Skoro coś mi zarzuciłeś, to teraz udowodnij, bo powołałeś się na moje wypowiedzi.

 • Podałem opis Twojego sposobu "dyskusji", a raczej głoszenia na forum wiara i katolik. Jak ktoś chce to może sprawdzić dlaczego i za co wyleciałeś z tych forów.

 • Może zacznij od udowodnienia tego: Nie podoba im się, że głoszę potrzebę codziennej Komunii, bo to jest kłamstwo.Chcecie mnie nakarmić szaleństwem tego świata.
  Rzucasz na blogu kalumnie i oszczerstwa na moderacje wiara i katolik i użytkowników i korzystasz z tego, że jest to Twój prywatny blog i możesz pisać każde kłamstwo.

 • Przeczytaj na katoliku "list pożegnalny Krzyśka" i powiedz mi - za co dostałem ostrzeżenie właśnie za ten post.

  "chcecie mnie nakarmić szaleństwem tego świata" odnosi się do zachęty do zrezygnowania głoszenia tego co głoszę, za cenę akceptacji modów i wszystkich moich oponentów. Takie zachęty otrzymywałem na "priv"

  Czekam teraz na twoje dowody

 • Masz udowodnić: Nie podoba im się, że głoszę potrzebę codziennej Komunii.

  Ktoś pisał do Ciebie na priv w sumie nie wiadomo kto i co, ale Krzysiek ogłosił już: Wy chcecie, jak zwykle mityczni Wy.
  Niczym nie mam zamiaru ciebie karmić, a tak naprawdę po czym dobrze wiesz nie był to spór o Komunię codzienną tylko o Komunie w stanie grzechu.

 • Co do Twojego melodramatycznego odejścia i tego listu masz dokładnie napisane o co chodzi.

 • Kacperku: jak podoba Ci się uzasadnienie wyroku w takiej formie
  - nie przestrzegał kodeksu karnego - wyrok banicja.
  Czy według Ciebie to jest uzasadnienie wyroku, czy to jest kpina z przepisów prawa?


   Re: Lista banicji
  @krzysiekniepieklo BAN stały jest decyzją moderacji. Wyczerpaliśmy wszelkie możliwości, by móc ułożyć zgodnie współpracę i przekonać do przestrzegania regulaminu.

  Jak widzisz nie wyjaśniono konkretnie o jakie przestępstwo zostałem oskarżony.

  Pierwszy ban dotyczył deklaracji wiary.

  wyciąg z regulaminu:

  Deklarację uznaje się za ważną, dopóki wypowiedzi użytkownika nie są sprzeczne z przeznaczeniem działu, w którym się udziela.

  Skoro udzielałem się zgodnie z przeznaczeniem działów, to moja deklaracja wg. Tego regulaminu była ważna i nie mieli prawa mnie zmuszać do jej zmiany, bo to jest kwestia mojego sumienia. Nie można nikogo zmuszać do rzeczy niezgodnych z ich sumieniem.

  Drugi ban dostałem za odpowiedź na twój post na moim blogu.
  Regulamin forum nie może dotyczyć mojego bloga, bo dotyczy tylko tego, co dzieje się na forum.

  Generalnie wyrzucono mnie na podstawie podejrzeń o chorobę psychiczną (takie tłumaczenie) dowodem na to na katoliku miało być ciągłe wracanie do tematu Komunii.

 • Trzeba przyznać, że za Twoich czasów można było być pewnym jednej rzeczy: Krzyśka jest pełno. Kącik towarzyski o Krzyśku, ring o Krzyśku, Uwagi do moderacji o Krzyśku, rozmowy niedokończone o Krzyśku dziwne, że z lodówki nie wyskakiwał Krzysiek.
  Wątek w poszukiwaniu prawdy, w sumie mądry temat i można by super dyskusję prowadzić, ale oczywiście sprowadziłeś go do Komunii, maksymalne spłycenie tematu i może nawet poza tematem Komunia jest.
  Trzeba przyznać, że cofając się strasznie trudno przeglądać Twoje wątki, niezły śmietnik i częste zmiany tematów.
  Chociaż tekst na miarę nagrody to jest ten: Wydaje mi się Yarpen, że Paweł chyba nie był trzeźwy, jak wydawał kogoś szatanowi.

 • Kacperku: dalej tak uważam. Jest dużym błędem przekonanie, że apostołowie nie popełniali błędów. To byli tacy sami ludzie jak my i czasami szatan też coś im wcisnął. Prorok tak samo nie może być pewny tego, co głosi, bo pewne jest tylko to co mówi Bóg. Było coś w piśmie świętym jak dwóch proroków mówiło przeciw swoim proroctwom i ten, co prorokował prawdziwie też miał wątpliwość co do swojego proroctwa. Tylko głupi może powiedzieć, że jest pewien swojego prorokowania. Ja po prostu wierzę, że Bóg jest ze mną i nie boję się głosić. Po to głoszę żeby kompetentne osoby zaczęły badać tą sprawę. Wykazałem w paru miejscach, że to co głosi Kościół jest niezgodne z tym, co mówił Jezus. Poważnych argumentów w obronie nauczania nie przedstawiono.

 • Krzysiek najwygodniej odrzucić Biblię jako słowo Boga, odrzucić opiekę Ducha Św. Zawsze można to co nie nam pasuje określić jako ludzkie słowo Apostołów, coś wciśniętego przez Szatana.
  I co ci zostało? Wiara tak naprawdę w siebie samego.

 • Kacperku: Ty nie dyskutujesz, tylko cały czas piszesz jakieś insynuacje, a jak proszę o konkrety, to piszesz następne insynuacje.

 • Jeden konkret jest wyżej nie pasuje nauczanie św. Pawła to krzyczysz, że był pijany jak to pisał.
  Nie ma co wymagać od człowieka, który w swojej pysze uznał się za drugiego Jezusa i głos samego Boga stojący ponad Kościołem, ponad Apostołami.

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu

© Copyright 2010; Komunia dla każdego. Za i przeciw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Na dobry początek | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd