« Nowe życie Komunia dla każdego (9) »

Komunia dla każdego (8)

14.11.2017

Satanista uwolniony.

Post z katolika wyrzucony do kosza -------------------------------------------------------------------------- merss napisała: Cytuj: Satanista przystępował do komunii wiele lat. Po kolejnym podejściu do Pańskiego Oltarza nastąpiła demonstracja demoniczna. Wylądowal w psychiatryku i u wielu specjalistów, którzy nie mogli pomóc. Egzorcysta miał sporo roboty. Tak się mogą skończyć eksperymenty z niegodnym spożywaniem Pańskiego Ciała w wersji optymistycznej. Dzięki bowiem owej demonstracji demonicznej zaczął szukać pomocy i Bóg podesłał go również do ludzi Kościoła.. ------------------------------------------------------------------------- Yarpen napisał: Cytuj: Sobór dopuszcza Komunię jeżeli nie ma możliwości wyspowiadania się, a grzesznik żałuje za swój grzech i wyzna go przy najbliższej możliwości. Ty zaś propagujesz Komunię dla tych, którzy nie żałują i nie chcą zerwać z grzechem. -------------------------------------------------------------- Widzisz Yarpen. merss opisała przypadek, kiedy nawet satanistę, po latach przyjmowania Komunii, Bóg uwolnił z ręki szatana. Jak myślisz- jak by nie przystępował do Komunii, to szatan by go wypuścił? ------------------------------------------------------------- Apeluję do merss aby przedstawiła namiary na informację o tym sataniście.

------------------------------------- http://prorok.phorum.pl

Wpis w kategorii: Komunia dla każdego

1 Komentarz

 • Naprawdę widzisz jedynie to, co chcesz zobaczyć. Merss jak wół napisała, że skutkiem długotrwałego niegodnego przystępowania do Komunii Świętej było pełne opętanie połączone z manifestacją szatana, a dopiero egzorcysta, w dodatku po długim czasie, zdołał szatana wypędzić, zaś Ty...
  No cóż, jak zwykle wszystko przekręciłeś i zobaczyłeś to, czego tam nie ma.

 • Yarpen; zaczynasz mnie zadziwiać.
  Satanistę szatan opętał dlatego, że czcił szatana, a nie dlatego, że przystepował do Komunii. Ktoś Ci coś poplątał w logicznym myśleniu.
  Nawet taki grzesznik jak satanista, po długotrwałym przystępowaniu do Komunii, został uwolniony od szatana. Dokładnie tak samo jak w Egipcie faraon musiał wypuścić Izraelitów, tak tutaj szatan został zmuszony wypuścić satanistę ze swych szpon. Jak widzisz Bóg go nie potępił ale zmusił szatana do ujawnienia się i w konsekwencji egzorcyzmów do całkowitego uwolnienia.
  Tak jak na tym przykładzie widać, że nawet w stanie grzechu, Komunia uwalnia grzesznika ze zniewolenia. Skruszonego człowieka dużo szybciej. Jeszcze w dodatku Yarpen chcesz wszystkich przekonać, źe to nie Bóg wygonił szatana ale egzorcysta.

  Komentarz został zmoderowany.
  Ostatnia modyfikacja została wprowadzona przez: krzysiekniepieklo (14.11.2017 15:08)
 • Zacytuj mi, proszę, ten fragment wypowiedzi merss, w którym napisała, że ten człowiek został uwolniony na skutek przystępowania do Komunii Świętej, a nie w efekcie działań egzorcysty.

 • Yarpen; A kiedy szatan się ujawnił? A jak by się nie ujawnił, to egzorcysta miał by jakąś robotę? Bóg zaczął poprzez Komunię, a skończył przez egzorcystę.

 • Nie prosiłem o to, co Ty sobie wymyśliłeś. Proszę o to:

  Zacytuj ten fragment wypowiedzi merss, w którym napisała, że ten człowiek został uwolniony z opętania na skutek przystępowania do Komunii Świętej.

 • Yarpen; merss nie miała świadomości, tak jak i Ty, że satanista zawdzięcza uwolnienie częstemu przyjmowaniu Komunii. Według twojej teorii, to przystępował do Komunii " świętokradczo" i powinien być ukarany potępieniem. Jak widzisz, to stało się inaczej. Dzięki częstej Komunii Bóg go ocalił. Czyba nie będziesz twierdził, że ocalił go egzorcysta bo to chyba byłoby sprzeczne z nauczaniem.

 • Jak pisałem: NIE INTERESUJĄ mnie Twoje pomysły (włącznie z tym, co mi przypsiujesz). Zamiast je mnożyć zrób lepiej to, o co prosiłem:

  ZACYTUJ fragment wypowiedzi merss, w którym napisała, że ten człowiek został uwolniony z opętania na skutek przystępowania do Komunii Świętej.

 • Powiem Ci Yarpen, że jeśli Kościół by dopuścił do Komunii wszystkich, to co chwilę byś słyszał o takich wydarzeniach, bo to Jezus goni szatana. Szatan zadbał o to żeby ludzie nie przystępowali do Komunii, bo wtedy bezkarnie może trzymać grzeszników w niewoli. Poza tym podzielono ludzi na lepszych i gorszych. To jest pożywka dla ludzkiej puchy. Szatan odniósł drugą korzyść.

 • Kolejny unik dobitnie pokazuje, że zdałeś sobie sprawę z faktu, iż merss niczego takiego nie napisała, ale nie masz honoru aby to przyznać.

 • Yarpen; merss opisała jak Bóg wyzwolił człowieka z ręki szatana. Każdy ma prawo po swojemu interpretować tą historię. Nie podoba Ci się moja interpretacja - twoja rzecz. Podczas Komunii szatan się ujawnił więc to Bóg zmusił szatana do ujawnienia się. To Jezus wyrzucał złe duchy i tu było tak samo. Nie było by egzorcysty, jak by nie było ujawnienia. To był pierwszy krok do uwolnienia.

 • Faktem pozostaje, że skutkiem ostatniej Komunii Świętej było pełne opętanie z demonstracją szatańską, a nie uwolnienie. Uwolnienie nastąpiło na skutek działań egzorcysty i NIC nie zdoła zmienić tego faktu.

  Kolejny raz pokazujesz, że widzisz nie rzeczywistość, tylko swoje urojenia.

 • Manifestacja demoniczna nastąpiła przed podejściem do Oltarza. Oznacza to stop, koniec zabawy z niegodnym przyjmowaniem komunii.

 • No tak ale jednak potępienia z tego pwodu nie było. To może Kościół źle naucza i potępienie za to nie grozi. Przecież martwy przed ołtarzem nie padł.
  Za niegodne przyjmowanie Bóg nie karze śmiercią. Przecież ten człowiek przez lata niegodnie przystępował, a skończyło się to uwolnieniem przez egzorcystę.
  Może Bóg jest dużo bardziej wspaniały jak Kościół naucza?
  Może ta historia z Ananiaszem i Zafirą, to historia wyssana z palca? Przecież ten satanista zrobił dużo gorszą rzecz, a martwy nie padł.

 • Krzysiu.. Ty nawet już nie podpadasz pod "sola scriptura" jak protestanci 1000 i jednej denominacji..
  Św. Paweł był pijany jak pisał, teraz Dzieje Apostolskie są be, co jeszcze jest w tej Biblii niebiblijne?..
  Człowieku, zacznij myśleć w końcu. Chcesz być ultra katolicki i przyjmować codziennie Komunię, a odrzucasz podstawy wiary - bo to Ci nie pasuje, a to tamto. Nawet pal cię cześć - dokumenty soborowe Kościoła, ale Ty zapisy biblijne krytykujesz! "Wyssane z palca.." no nieźle.
  To teraz czekamy na nową księgę w stylu Koranu. I nowego wyznania wiary: "Nie ma innego Boga nad Boga, a Krzyś jest Jego prorokiem" (to taka parafraza, ironia - żeby było wiadome)

 • PeterW ; widać, że temat jest przez Was traktowany poważnie. Nie chcieliście o tym dyskutować tam ale tu jesteście i kontynuujecie spór. Kościół przez lata straszył katolików. To widać. Dlaczego problem znalazł się w koszu? Bo sami widzicie, że to śliski temat do dyskusji w KK. Mnie Bóg wyzwolił ze strachu.
  Ja mówię to co myślę i się nie boję, co mi zrobią. Wy potraficie zlekceważyć to, co Jezus mówił, a co jest zapisane w ewangeliach. Słowa Pawła z listów i zapiski z dziejów apostolskich traktujecie jako pewnik. Może byście się zapytali Pawła, czy jest pewien tego wszystkiego co powiedział albo napisał. Ja nigdy czegoś takiego o sobie nie powiem. Człowiek, który jest pewien, że nie podlega wpływom szatana, jest głupcem. Słowa Jezusa traktujcie jako pewnik, a słowa innych już takie pewne nie są. Nie próbujcie obalać słowo Jezusa słowami innych. W słowach Jezusa jest cała i wystarczająca do zbawienia prawda. Żeby to rozumieć, to trzeba codziennie żywić się Bogiem

 • Wyrwałeś już ze swojej Biblii księgi, które uważasz za nienapisane z natchnienia Ducha Świętego?

 • Yarpen; ty wszystko chcesz traktować dosłownie, tylko słów Jezusa nie chcesz traktować dosłownie.
  Ponowię pytania Yarpen
  1. Czy Bóg może kłamać?
  2. Czy Bóg moźe się mylić?
  3. Czy Bóg może manipulować?
  Skoro na takie pytania nie potrafisz odpowiedzieć, to zostaje Ci opowiadanie takich głodnych kawałków. Jeszcze trochę i przestaną czytać twoje posty.

 • Krzysiek, skoro według Ciebie tylko Ewangelie są pewne, to wniosek jest prosty: Reszty tekstów Pisma Świętego nie uważasz za Słowo Boże. :)

 • Yarpen; według mnie, to ST to jest czysta sprawa. Co do nowego testamentu, to nawet w Ewangeliach są rzeczy, które mogą być mylące. Przecież nawet jak słuchali Jezusa osobiście, bez pośredników, to tego nie rozumieli
  - będą patrzyli ale nie zobaczą, będą słuchali ale nie usłyszą.
  Więc jak czytasz pismo, to nie możesz być pewien, że rozumiesz.
  Po prostu nie da się tego zrozumieć z marszu. Mówiłem Ci to wielokrotnie.
  Żeby zrozumieć, to musi Ci to wytłumaczyć Bóg.
  Przypomnij sobie ile razy Jezus musiał tłumaczyć uczniom. To, co tłumaczył, to i nam jest łatwiej zrozumieć. Chcesz zrozumieć, to najpierw postaraj się o stan łaski, bo wtedy będzie Ci tłumaczył Bóg. Nie napinaj się żeby wszystko zrozumieć. Bóg Ci wytłumaczy to, co musisz wiedzieć.

 • Kretyn jesteś. Zacznij czytać Biblię w całości, a nie wybrane wersy i fragmenty, które "pasują" do wymyślonych przez Ciebie bzdur.

 • Yarpen; odłóż ten młotek, bo sobie krzywdę zrobisz.

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu

© Copyright 2010; Komunia dla każdego. Za i przeciw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Na dobry początek | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd