Recenzje

Top Gun: Maverick (2022) Cały Film Online PL

dodane 18:16

Chcesz obejrzeć cały film Top Gun: Maverick (2022) bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z opcji online i rozpocznij seans już teraz!

Kliknij i oglądaj: https://vodfilmy.pl/filmy-online/top-gun-maverick-2021-lektor-pl/

 

Top Gun: Maverick cały film to amerykański film akcji, w którym Tom Cruise ponownie wciela się w rolę Pete'a „Mavericka” Mitchella. Film wyreżyserował Joseph Kosinski, a scenariusz napisali Christopher McQuarrie, Peter Craig, Eric Warren Singer i Tony Scott.

Fabuła: W filmie wezwanie do pokoju ze strony amerykańskiego pilota na ziemi prowadzi do wojny z Pakistanem, który jest wspierany przez Chiny. Maverick musi zaangażować się w walkę z międzynarodowymi przeciwnikami, którzy również otrzymali zaawansowaną technologicznie broń z Chin, aby stawić czoła swoim obawom, że stanie się przestarzały.

W filmie występują także Miles Teller, Jennifer Connelly, Glen Powell, Jon Hamm, Lewis Pullman, Ed Harris i Val Kilmer.

Produkcja Top Gun: Maverick online rozpoczęła się w San Diego w maju 2017 roku i zakończyła się w lipcu 2018 roku. Premiera zaplanowana jest na 26 czerwca 2020 roku przez Paramount Pictures.

Pójdziesz obejrzeć film?

Tak! Powody: Myślę, że będzie to wspaniałe doświadczenie, ponieważ wszyscy aktorzy są znajomi publiczności, zwłaszcza Tom Cruise i Ed Harris. Przynoszą emocje, gdy odgrywają swoje role. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak zagrają ich postacie w tym filmie. Interesujące będzie również zobaczenie nowej technologii, która została dotychczas opracowana.

Nie! Powody: To film o wojnie i nie jestem wielkim fanem filmów akcji. Jest zbyt brutalny i nie ma potrzeby używania broni, kiedy możesz o tym porozmawiać. Promuje również przemoc, której jestem przeciwny. Tak naprawdę nie widać żołnierzy, którzy mają dobre życie rodzinne lub bawią się poza pracą – wygląda na to, że wszystko, co robią, to wojna i nienawiść do innych ludzi ze względu na rasę lub religię, co nie jest prawdą w rzeczywistości.

Podsumowując, myślę, że film odniesie sukces zarówno finansowy, jak i krytyczny. Obsada jest świetna i wygląda na to, że sam film ma dobrą reklamę.

Czy chcesz znów zobaczyć Toma Cruise'a? Tak!

Powody: jest moim ulubionym aktorem i zdecydowanie może to zrobić. Nakręcił świetne filmy, takie jak Mission Impossible, Edge of Tomorrow i nie tylko. Uwielbiam też jego program telewizyjny Top Gun; Mam na myśli, że to kapitan Pete Mitchell i jest niesamowity w tym, co robi. Bez niego w roli film nie byłby dla mnie tak wiarygodny i interesujący do oglądania.

Nie!

Powody: nie sądzę, żeby miał taką samą „iskrę”, jak wtedy, gdy był młodszy. Zdecydowanie widziałem, jak próbował powrócić ze swoją rolą w Edge of Tomorrow, ale to mu nie wyszło. Film nie był taki świetny i ludzie stracili zainteresowanie jego oglądaniem. Jego role w dzisiejszych czasach po prostu... nie są już takie dobre.

Podsumowując, Top Gun: Maverick cały film pl z pewnością będzie hitem tego lata.

Myślę, że ten film jest świetny!

Powody: To jedna z najlepszych ról Toma Cruise'a, niezależnie od tego, czy jesteś fanem Toma Cruise'a, czy nie. Ale niezależnie od tego, ten film opiera się na prawdziwej technice, której używa, aby czasami utrzymać swoją karierę w ryzach. Wie, jak dostać się do tej roli, i to czyni go idealnym aktorem do tej roli. Ciekawie prezentuje się też zwiastun i już nie mogę się doczekać, jak zmieni się Top Gun za dwadzieścia dwa lata!

Cóż... nie wydaje mi się...

 

Powody: to dla mnie zbyt gwałtowne. Jeśli ktoś zostanie postrzelony i umrze, to na zawsze znika z obrazu. Myślę, że to sprawiedliwe, jeśli zatrzymamy wszystkie wojny, w tym programy telewizyjne i filmy. Gdyby Top Gun był filmem pokojowym, to by wystarczyło. Nie sądzę, że ten film będzie lubiany przez wszystkich na świecie, ponieważ wielu ludzi (w tym ja) nie lubi, kiedy w filmie kręci się i zabija.

W sumie nie zobaczę Top Gun: Maverick 2022 online . Ale zobaczymy, jak bardzo zmieni się moja opinia, kiedy ukaże się latem przyszłego roku.

Nie interesuje mnie oglądanie filmu, ale może zmienię zdanie, gdy wypuszczą zwiastun.

Powody: Tom Cruise to niesamowity aktor. Lubię go i sposób, w jaki przedstawia postacie na ekranie. Jest znakomitym aktorem, ale jestem pewien, że potrzebuje przerwy po wszystkich swoich filmach akcji i kaskaderskich; w przeciwnym razie prawdopodobnie będzie bardziej kontuzjowany w prawdziwym życiu. Moim głównym powodem, dla którego nie chcę oglądać tego filmu, jest to, jak brutalnie wygląda, i tak naprawdę nie przepadam za filmami akcji ani filmami wojennymi… zwłaszcza, gdy dotyczą broni.

Film będzie hitem kasowym!

Powody: to rodzaj filmu, który ludzie chcą oglądać. Będzie to akcja i dramat, z udziałem Toma Cruise'a, Cusack'a i Statham'a. Myślę, że będzie naprawdę dobrze, ponieważ wielu aktorów/aktorek w Hollywood (zwłaszcza Tom Cruise) robi to samo od jakiegoś czasu. Dostali dobre recenzje i nagrody od Oscarów, ale nikt nigdy nie zdobył Oscara za najlepszy film, jak Spielberg za Kolor fioletowy. Myślę, że to idealny czas na heroiczny film o wojnie, taki jak Top Gun: Maverick.

Nie sądzę, żeby było tak wspaniale, jak mówią ludzie.

Powody: Top Gun to jeden z najlepszych filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono, ale nie wiem, czy ta kategoria ma zastosowanie. Myślę, że wiele osób pójdzie go zobaczyć, ponieważ jest w nim Tom Cruise, ale wątpię, aby ten film miał wiele dobrych recenzji. W filmie jest dużo przemocy i tak naprawdę nie można oderwać się od przemocy zza linii wroga. Ludzie próbują wydobyć swoje nazwiska w Hollywood, a ten film może ich zaprowadzić dalej, niż mogliby sobie wyobrazić.

Film będzie hitem wśród krytyków i publiczności!

Powody: film ma niesamowitą obsadę, ciekawą historię i świetny styl. Tom Cruise jest dziś jednym z największych aktorów w Hollywood i świetnie spisywał się w swoich poprzednich filmach. Ten film odniesie ogromny sukces. Może nie pójdę go zobaczyć od razu, ale kiedy ponownie wydadzą trylogię Top Gun (Top Gun , Top Gun: Maverick , i Top Gun 2 ), prawdopodobnie obejrzę je wszystkie przynajmniej raz.