Recenzje

Avatar 2 Istota wody (2022) Cały Film Online PL

dodane 18:02

Masz ochotę obejrzeć cały film Avatar 2 Istota wody (2022)? Przeczytaj recenzję, sprawdź opinie a następnie włącz player i obejrzyj film online!

Kliknij i oglądaj: https://vodfilmy.pl/filmy-online/avatar-2/

 

Avatar 2: Istota wody (2022) cały film to nadchodzący amerykański epicki film przygodowy science-fiction, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Jamesa Camerona. Scenariusz napisali Cameron i Josh Friedman. Avatar 2 będzie kontynuacją filmu Avatar z 2009 roku, a jego akcja toczy się w 2154 roku. Historia rozpocznie się po zakończeniu pierwszego filmu Avatar. Sequel zamierza pokazać wydarzenia na Pandorze trzydzieści lat po wydarzeniach z Avatara.

Avatar został wydany w 2009 roku jako film animowany komputerowo 3D, który stał się drugim najbardziej dochodowym filmem wszechczasów, z 2,7 miliarda dolarów przychodu i był najbardziej dochodowym filmem wszechczasów. Film zdobył trzy Oscary i był nominowany do siedmiu Oscarów, ale nie wygrał w żadnej kategorii. Film Avatar 2 lektor pl otrzymał pozytywne recenzje krytyków, ale czy Avatar 2 cały film będzie w stanie przyciągnąć publiczność tak jak jego poprzednik? Dowiedzmy Się.

Pierwszy teaser tego filmu został wydany 23 października 2017 roku o godzinie 13:00. EDT w teatrze w Nowym Jorku. Teaser został wydany online tego samego dnia o 22:00. EDT, ale z powodu błędu technicznego zwiastun został udostępniony online na początku 22 października 2017 r.

Z powodu tego błędu technicznego zwiastun wyciekł na wiele dni przed datą premiery zwiastuna, a wiele osób już go widziało i podzieliło się jego recenzją ze znajomymi, więc z pewnością ma to jakiś negatywny wpływ na widzów, zanim faktycznie obejrzą go w kinach. Niektórzy fani są również rozczarowani godziną premiery, ponieważ większość z nich to klasa robotnicza, więc nie mogą chodzić do kin o 13:00, chcą, aby film został wydany o 22:00, aby mogli obejrzeć ten film Avatar 2: Istota wody online po zakończeniu pracy.

Po wydaniu tego zwiastuna wiele osób zaczęło robić memy i żartować, używając materiału filmowego z tego zwiastuna, więc z pewnością jest to dobry wpływ na miłośników kina i tych, którzy go widzieli, ale co z opinią publiczną?

Ogólnie zwiastun otrzymał pozytywne recenzje od opinii publicznej. Nawet parodie tego zwiastuna są robione na YouTube z różnymi innymi popularnymi postaciami lub filmami science fiction, takimi jak Gwiezdne wojny czy Superman itp. Wielu z was lubi jego nagrania, a niektórym nie podobają się niektóre sceny.

Napisany przez Neela Shaha, a także wyreżyserowany przez Jamesa Camerona, pierwszy film z serii opowiadał o człowieku przybywającym na Pandorę, odległą planetę. Film Avatar 2: Istota wody online stał się drugim najbardziej dochodowym filmem wszechczasów po samym Avatarze. Film opowiada historię amerykańskiego marine Jake'a Sully'ego, który podróżuje na planetę Pandora z zadaniem odnalezienia minerału zwanego unobtanium, potrzebnego do stworzenia nowego wojskowego systemu obronnego. Znajduje się na tajemniczej planecie z prymitywnymi plemionami i musi nauczyć się radzić sobie z jej mieszkańcami, jednocześnie walcząc z wrogimi kosmitami, którzy pragną zarówno jego ciała, jak i duszy.

Avatar jest najbardziej dochodowym filmem wszechczasów i zarobił łącznie 2,7 miliarda dolarów. Film został wyprodukowany przez Jona Landaua, Tima Shyana i Davida Ellisona, a także dystrybuowany przez 20th Century Fox. Film wyreżyserował James Cameron, który zadebiutował tym filmem jako reżyser. Film został wydany 18 grudnia 2009 roku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także w Argentynie i Brazylii 1 grudnia 2009 roku, natomiast został wydany 10 grudnia 2009 roku w Korei Południowej, Singapurze, Australii i innych różnych regionach Europy.

Avatar 2: Istota wody cały film zawierał oryginalną ścieżkę dźwiękową napisaną przez Jamesa Hornera, który otrzymał Oscara za najlepszą oryginalną muzykę za swoją pracę w pierwszym filmie. Film otrzymał również trzy nagrody za najlepszą reżyserię artystyczną, najlepsze zdjęcia i najlepsze efekty wizualne.

Pierwszy film był nominowany do siedmiu Oscarów w 2010 roku, ale nie zdobył żadnej z nich. Film był nominowany w kategoriach: Najlepsze osiągnięcie w reżyserii artystycznej, Najlepsze osiągnięcie w dziedzinie zdjęć, Najlepsze osiągnięcie w zakresie efektów wizualnych, Najlepsza muzyka oryginalna oraz dwie kategorie za najlepszy film, ale film nie wygrał żadnej kategorii.

Film zarobił 237 milionów dolarów w weekend otwarcia, z ogromną kwotą 27,3 miliona dolarów z pokazów o północy, co jest trzecim najbardziej dochodowym pokazem o północy po Harrym Potterze i Insygniach Śmierci – część 2 (43,5 miliona dolarów) i Mrocznym rycerzu (30,6 dolarów). milion).

Film Avatar 2 cały film został również wydany w różnych formatach, takich jak Dolby 3D, IMAX 3D i RealD 3D. Film został również wydany w formacie high dynamic range o nazwie Dolby Vision. Avatar 2 będzie prawdopodobnie najbardziej dochodowym filmem wszechczasów, więc nie oczekuj niczego mniej od tego filmu.