O mnie

Jak pobrać książkę audio

dodane 09:48

Jeśli szukasz sposobów na bezpłatne pobranie książki audio, jesteś we właściwym miejscu.

Możesz bezpłatnie pobierać książki audio z wielu różnych źródeł, a nawet znaleźć audiobooki należące do domeny publicznej. Te bezpłatne pliki do pobrania są legalne i pochodzą z domeny publicznej lub otrzymały pozwolenie od autora. Możesz także pobrać opowiadania, poezję i powieści z różnych źródeł. Jak więc zdobyć jeden hörbücher kostenlos.

Po pierwsze, możesz odwiedzić archiwum audiobooków z domeny publicznej, takie jak LibriVox, które zawiera tysiące książek audio z domeny publicznej czytanych przez wolontariuszy głosowych z całego świata. Biblioteka oferuje ponad 16 000 tytułów i możesz przeglądać według tytułu, autora lub tematu, aby znaleźć taki, który Ci się podoba. Po znalezieniu tytułu, który chcesz pobrać, możesz pobrać całą książkę audio. Dla większej wygody możesz również zainstalować aplikację LibriVox na swoim urządzeniu mobilnym i słuchać w podróży.

Innym sposobem pobrania książki audio za darmo jest korzystanie z sieci peer-to-peer, inaczej zwanych sieciami P2P (peer-to-peer). Niektóre z tych sieci oferują bezpłatne audiobooki, ale przed pobraniem sprawdź legalność źródła. Większość treści znalezionych w tych sieciach jest piracka. Dlatego pobieranie audiobooków z Internetu jest bezpieczniejsze i mniej ryzykowne niż sieci peer-to-peer.