Recenzja filmu

Trochę o filmie Śledztwo Spensera (2020)

dodane 10:04

Były policjant prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa kolegów. Pomagają mu eks-dziewczyna i zawodnik MMA.

Już teraz obejrzyj online cały film Śledztwo Spensera?

Pewnie już wiecie, że Śledztwo Spensera to pierwsza produkcja filmowa z udziałem Marka Wahlberga, która trafiła na platformę Netflix. Ten film rewelacyjnie sprawdzi się jako rozrywka na zabicie nudy. Bez wątpienia ta produkcja może być odtwarzana w trakcie, gdy zajmujesz się czymś zupełnie innym, na przykład sprzątaniem czy gotowaniem. Wiecie, są filmy, które trzeba oglądać z ogromną uwagą od samego początku do końca i są też takie, w których można śmiało pominąć kilkanaście minut i nadal wiedzieć, o co chodzi. Sami się zresztą przekonacie, że zaraz po zakończeniu seansu całkowicie nie będziecie pamiętali, co działo się na ekranie. I nie mówię, że to jest coś dobrego, wręcz przeciwnie, szkoda, że taka sytuacja ma miejsce i że możemy mieć takie podejście, bo w realizację tej produkcji zaangażowano naprawdę wiele ciekawych osób. https://vodfilmy.pl

Zaczynając od samego reżysera Petera Berga, który już czterokrotnie miał okazję pracować Wahlbergiem, a kończąc na pisarzu Brianie Helgelandze, który otrzymał nagrodę Oscara. To również opowieść na podstawie uwielbionego oka napisanego przez Roberta B. Parkera, którym inspirowało się naprawdę wielu innych pisarzy realizujących książki kryminalne jak m.in. Dennis Lehane czy Harlan Coben. Jednak aby dociec do pochodzenia tych elementów w końcowym produkcie, trzeba by było skorzystać z pomocy eksperta. Swoją drogą zgaduje, że sporo osób ogląda teraz filmy za darmo online, po które nigdy wcześniej przy nie sięgnęli. Z tego powodu sprawdźcie też inne filmy jak np. Zaginione dziewczyny.

Śledztwo Spensera to rewelacyjna opcja na nieciekawy wieczór

W piątej już produkcji współtworzonej przez Petera Berga i Marka Wahlberga reżyser zdecydował się na umieszczenie dzieła na platformie internetowej Netflix. Można się domyślać, że w przyszłości o wiele częściej uświadczymy takich filmów online właśnie na tej stronie. Chociaż nadchodzą momenty, w których naprawdę robi się człowiekowi przykro z tego powodu, że Netflix ceni bardziej ilość, a nie jakość. Autentycznie, ta flagowa, aczkolwiek pojedyncza komedia akcji zdaje się pierwszą częścią większego uniwersum. W rolę tytułowego bohatera o imieniu Spenser wciela się sam Wahlberg, który w tym roku grał również w innym thrillerze z elementami fantastyki.

Filmy online za darmo bez rejestracji

Główny bohater całego filmu jest policjantem z Bostonu, który opuszcza mury więzienia po napadzie na przyjaciela, który jego zdaniem, oszukiwał ludzi. Od razu po wyjściu ma zamiar wyjechać z miasta, ale w chwili, gdy napadnięty funkcjonariusz zostaje zabity, bohater przypadkowo staje się świadkiem czegoś, czego nie powinien widzieć, przez co miesza się w sprawy gangu narkotykowego, napadów i skorumpowanych ludzi. Z pewnością mieliście już okazję zobaczyć naprawdę wiele tego typu produkcji filmowych online za darmo.

Netflix nie zwalnia tempa z dodawaniem nowych filmów online

Cały film Śledztwo Spensera online z jednej strony można określić mianem thrillera a z drugiej mianem komedii. Wręcz zaskakuje powierzchowność wątków i postaci w szczególności mając na uwadze fakt, że Berg wielokrotnie pracował przy filmach z o wiele większymi budżetami, a także bardziej ambitnymi a tutaj widać brak tej iskry. Na szczęście jest kilka scen w tym filmie z lektorem, gdzie powinniście mieć niezły ubaw.