« Zapominam.. Pytania »

Trudności

20.09.2017

Leki przestają spełniać swoją rolę.

Nadchodzi jesień a właściwie za oknem już jest. To czas kiedy rok temu w moje życie przyszło to okropne przygnębienie. Inni mówią: weź się w garść masz rodzinę, dom. Wszystko co trzeba. A mnie jest przykro bo ja też chciałabym żeby to uczucie smutku na zawsze odeszło. Też chciałabym się wziąć w garść. I próbuję.. nie zawsze z dobrym skutkiem ale jeszcze próbuję. Bo to się tak łatwo myśli: co za problem wstać z łóżka i normalnie żyć. A właśnie to ogromny problem. Każda czynność którą wykonujemy...dla mnie wówczas jest czymś ciężkim do pokonania. Ponieważ zabiera to ogromne ilości energii i nie ma już miejsca na nic innego. Każdy dzień jest wtedy udręką. Odkąd zaczęłam leczenie antydepresantami, jest poprawa. Te czynności wykonuję z mniejszym wysiłkiem. Czasem nawet nabieram siły na coś więcej. Ale są też dni kiedy znów energia opada w dół. I te dni niestety nadchodzą:-(

Nie chcę myśleć o sobie.. wolałabym myśleć tylko o innych. Ta chęć pomocy ludziom , sprawia że nie skupiam się na swoich dziwnych rozterkach. 

Boże daj mi siłę... abym mogła czynić dobro i pomoc dla potrzebujących. Równocześnie proszę Cię aby spełniła się Twoja wolą. 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Musisz być , aby zamieścić komentarz.

© Copyright 2010; Wiara. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Mam dwie strony - jak księżyc | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd