Archiwum dla miesiąca: Sierpień 2017

Zastanawiające..

małymi kroczkami do przodu..

Czytaj dalej

30.08.2017

24 sierpnia 2017r

Założyłam bloga.. w jakim celu? nie wiem, może wołanie o pomoc? ale jak go sama czytam to wydaje się być odrażający. Czuję że muszę gdzieś przelać swoje myśli. 

Od miesiąca przyjmuje antydepresanty.. tak, odważyłam się z moją apatią wybrać do lekarza rodzinnego. Sam zdecydował o tych lekach po 5 minutowej rozmowie. To  albo wyglądałam tak strasznie albo lekarz pisze recepty na lewo i prawo. 

Czy jest jakaś różnica po miesiącu na psychotropach? Jest, nie wielka ale jest. Wykonuję domowe czynności z mniejszą niechęcią. Czasem mam przebłyski radości. Jednak złe myśli jeszcze zbyt często się pojawiają. 

A Bóg ? Nadal nie ma go w moim sercu...nadal tyle wątpliwości. Ale wciąż pragnę aby był. 

24.08.2017

18 lipca 2017

Budzę się z coraz to większą niechęcią :-( coraz mniejszą energią. To nie jestem ja. Kiedy powrócę? 

24.08.2017

14 lipca

To co się ze mną dzieje ciężko opisać w dwóch słowach. Lenistwo ogarnęło mną  straszne. A jeśli już coś robię.. pochłania to ogromne ogromne ilości mojej energii. I żadnej motywacji nie mam.. zero marzeń, zero chęci.. przyszłość stała się udręką. Jak uciec od tego okropnego uczucia? Ile będzie jeszcze trwało? Wydaje się, że dłużej nie zniosę.. 
Ale walczę. . Nie intensywnie bo nie mam siły... ale szukam wiary.. wiary w Boga oraz wiary w ludzi.. i chcę okazywać im więcej siebie. Różnie mi to wychodzi.. ale to jedyna chęć jaka mi została.

24.08.2017

12 lipca 2017r

Każdego dnia jest coraz gorzej. Coraz ciemniej. Nie rozumiem dlaczego. Co się ze mną dzieje. Nie umiem normalnie funkcjonować. Jak się wziąć w garść? ... 

24.08.2017

© Copyright 2010; Wiara. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Mam dwie strony - jak księżyc | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd