Czy aby na pewno sex telefon to zdrada?

dodane 01:50

Czy dzwonienie po erotyczne ukojenie na sex tel to zdrada?

Seks przez telefon - to jest po prostu wokalna wersja fizycznego seksu. Tylko dźwięki i głosy uczestniczą w seksie przez telefon. Seks przez telefon jest bardzo powszechne w wielu aspektach, zwłaszcza dla par, początkujących, którzy nie chcą się zbyt fizyczna zbyt wcześnie, w związku, a także dla związków na odległość lub par, które czasami pozostają daleko od siebie. Najtrudniejszą rzeczą w seksie przez telefon-to jest to, jak go zainicjować. Większość ludzi jest po prostu zbyt nieśmiały, aby rozpocząć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się niektóre z najlepszych sposobów, aby o tym, jak mieć seks przez telefon i jak osiągnąć pożądanych wyników.

Stwórz nastrój - Jeśli ty i twój partner nie jest w nastroju, niż znajdziesz go bardzo trudno rozpocząć seks przez telefon. Zacznij od rozmowy i pozwól mu trwać jakiś czas. Tym razem niech wskoczy w trochę nudne rozmowy i zaproponuje swojemu partnerowi zrobić coś innego tym razem. Lepiej upewnij się, że ty i twój partner wystarczająco blisko, przed rozpoczęciem seks przez telefon, w przeciwnym razie, prawdopodobnie znajdziesz twój partner wisi na ciebie. Możesz zobaczyć to o czym mówię na tej stronie głównej.

Zapytaj, co ona nosi - jak tylko nastrój budowany jest od razu uderz pytanie odnośnie tego, co ona ma na teraz. Teraz poproś ją zacząć zdejmować ubrania powoli, jak mówisz. Powiedz jej, że masz na sobie, a także i zacząć rozbierać się, jak ona rozbiera się sama. Seks przez telefon niczym się nie różni od prawdziwego seksu, ale jedyną różnicą jest to, że trzeba używać swoje myśli, aby zaspokoić jej i siebie.

Niech psychiczny film jest zbudowany-seks przez telefon - to wszystko o snach i wyobraźni o seksie. Powiedz swojemu partnerowi, krok po kroku, co masz zamiar robić dalej, jakby naprawdę robi się to fizycznie. Zacznij od ustnych i jęczeć, jakby naprawdę to robi. Pamiętaj, że dźwięki są bardzo ważne, jeśli chodzi o seksie przez telefon. Dźwięki same w sobie sprawi, że twój partner kulminacji. Rozmawiajcie o tym, co robisz krok po kroku, i niech umysłowego film jest zbudowany. Zrób krok dalej i dołączyć do akt seksualny i trzymaj swojego partnera na bieżąco z tym, jak i co robisz, i po zmianie pozycji. To tylko wyimaginowana postać lub rzeczywisty fizyczny seks, ale jedyna różnica w tym, że to było przez telefon.