Wyzwanie 50 000 różańców.

dodane 11:07

Coś na wzór św. Franciszka Marto.

1. Łącząc modlitwę podświadomości, ekspozycję podprogową, metodę św. Franciszka Marto i program komputerowy odmówiłem dzisiaj 50 000 różańców w 53 sekundy. Na taki sposób modlitwy mam zgodę mojego kierownika duchowego. Tak jak mówiła Najświętsza Maryja Panna do świętego Franciszka Marto, że trzeba ci odmówić wiele różańców, abyś wszedł do nieba. Odmówiłem więc z dziecięcą ufnością, która jest tak samo dobra jak medytacja. Bóg kocha dzieci, więc ufam, że przyjął te 50 000 tysięcy różańców tak jakbym je przemedytował. Na tym polega modlitwa podświadomością połączona z postawą dziecięctwa duchowego. Dla św. Franciszka medytacja była za trudna, więc pozostała mu ilość. Matka Boska nie wymaga od dzieci rzeczy niemożliwych. A ponieważ świętych można naśladować, od tego są, więc modlitwa była właśnie w duchu świętego Franciszka Marto. Zatem wykonałem amerykański plan w 53 sekundy. Polska teologia górą :).

2. W ten sposób w niecałe 21 minut 20 sekund odmówiłem 12 milionów różańców. Dla Boga i Mamy.  Dziesięć razy tyle ile mniej więcej św. Ojciec Pio w ciągu całego swojego życia. No, ale za czasów Ojca Pio nie było komputerów i niewiele wiedziano o podświadomości, więc jest usprawiedliwiony :). Panie, teraz to technika poszła naprzód.

3. Wykorzystując dodatkowo zjawisko podświadomego kojarzenia odmówiłem około 2 biliony 340 miliardów koronek do Bożego Miłosierdzia. I na tę formę modlitwy mam zgodę mojego kierownika duchowego, który dodatkowo jest psychologiem więc mam fachową opinię. Ponieważ dla Boga nie ma czasu więc te koronki ofiarowałem za wszystkich ludzi jacy żyli od początku świata, aż do teraz oraz ewentualną nadwyżkę za tych, którzy dopiero umrą. Według oszacowań demografów żyło i żyje około 117 miliardów ludzi. Zatem ufam Bogu, że modlitwą i Bożym Miłosierdziem objąłem wszystkich ludzi jacy kiedykolwiek żyli. Po to te metody były opracowane. Opis tych metod jest rozproszony po moich wcześniejszych wpisach na moim blogu. Dla orientacji jakie to jest usprawnienie tradycyjnej modlitwy podam, że gdyby odmawiać dziennie 30 koronek do Bożego Miłosierdzia (około 3-4 godziny) to do odmówienia wyżej wymienionej liczby koronek potrzeba by było około 214-u milionów lat.

4. Żeby jeszcze lepiej uzmysłowić czytelnikowi postęp w ilości modlitwy, który jest czasami kluczowy, podam jeszcze taki przykład. Gdy pracowałem w Walii przez rok to na około 100 dni przed wyjazdem Brytyjczycy dali mi takie zadanie, abym przez 100 dni odmawiał 1000 modlitw św. Gertrudy Wielkiej, modlitwy, która wybawia 1000 dusz z czyśćca za jej jednorazowe odmówienie. Czyli moim zadaniem było wybawienie codziennie miliona dusz z czyśćca. Zadanie to wykonałem odmawiając 100 tysięcy modlitw w ciągu stu dni, czyli wybawiłem (modliłem się z dziecięcą ufnością) 100 milionów dusz z czyśćca. Dziennie modliłem się po około 4-6 godzin przed i po pracy. Nigdy się tyle w Polsce nie modliłem, najwyżej pół godziny dziennie (modliłem się przez półtorej godziny, ale nie długo, nie wytrzymałem, ani nie miałem dalszej motywacji), mój polski rekord przed wyjazdem do UK to było 3 tysiące modlitw św. Gertrudy Wielkiej wymodlone przez kilkadziesiąt dni. Tak, że postęp duchowy i psychiczny po pobycie w UK był olbrzymi. Był w tym palec Boży. Myślałem, że osiągnąłem niebotyczne szczyty pobożności i nic już więcej w życiu nie zrobię. I tak rzeczywiście w Polsce było przez około 10 lat od przyjazdu - nic się nie działo, łaska rosła w utajeniu. Niemniej później tak się dzięki tej modlitwie moje życie duchowe rozwinęło, że miesiąc temu, w ciągu półtorej godziny odmówiłem 160 miliardów tych modlitw, zatem, gdyby tyle dusz było w czyśćcu, to bym wyzwolił 160 bilionów dusz. Do tej pory nie było tylu dusz w czyśćcu, może będzie w przyszłości i modlitwa się przyda. Jednak, gdyby nawet tylu dusz nigdy nie było to i tak Maryja przeznaczy ten nadmiar na jakiś godziwy i pożyteczny cel. Nie zmarnują się (jestem bowiem niewolnikiem Maryi i ona dysponuje moimi modlitwami - de facto i de iure). Ale co ciekawsze, przekroczyłem szatańskie zadanie, jakie miałem w widzeniu (szatańska norma na Matkę Boską - fałszywa), ponad 40 razy, czym duchowo tego demona pokonałem. Pozostało mi go pokonać jeszcze fizycznie i tym się teraz zajmuję. Zatem w moim przyjeździe do Polski też był palec Boży, dobrze się stało, że wyjechałem, więcej w UK bym nie zrobił. W Polsce znalazłem najlepsze warunki do rozwoju tego, co było zasiane w UK. Z Brytyjczykami zrobiłem dobry interes - dużo wzięli, ale i ja dużo od nich otrzymałem.

5. Jeszcze pod koniec grudnia zeszłego roku myślałem, że to szatańskie zadanie jest całkowicie nierealne do wykonania. Jednak, gdy wylosowałem na ten rok jako patronkę Matkę Boską Ostrobramską (na stronie sióstr z Łagiewnik) to wszystko się zmieniło dramatycznie. W zasadzie jest to głównie zwycięstwo właśnie Jezusa (dzięki Niemu kupiłem nowy komputer i monitor, co uruchomiło cały ciąg zdarzeń), Maryi (wspierała mnie w modlitwie na każdym etapie przez rok, od niej była ekspozycja podprogowa i modlitwa bez użycia komputera, połączone razem podniosły wydajność modlitwy siedemset pięćdziesiąt razy, czyli wersja dla biedaka - po tym się poznaje, że to dzieło Boga - za minimalne pieniądze uzyskuje się olbrzymie efekty), świętej Faustyny (od niej była druga tektura z większą liczbą modlitw) i świętej Katarzyny Aleksandryjskiej (od Kasi były modlitwa podświadomości i podświadome kojarzenie - najefektywniejsze narzędzia, połączone razem podniosły wydajność modlitwy dwa miliony razy), choć również i moje. Tego zadania nie dało się tak po prostu zlekceważyć na zasadzie niech sobie szatan gada, co mnie to obchodzi. Bóg dał piekłu przyzwolenie na widzenie, więc i na to zadanie - gdybym go nie wykonał to byłbym dręczony do końca życia. Jak widać stawką było wymodlenie zbawienia dla wszystkich ludzi jacy żyli do tej pory. I tak się najprawdopodobniej stało, na co może wskazywać pośrednio ostatnie orędzie z Medjugorie. Zresztą w ten sukces byli zaangażowani również i inni święci jak święty Tomasz z Akwinu, święty Augustyn z Hippony, święty Maksymilian Kolbe (wykorzystanie komputera i programu komputerowego do modlitwy), święty Ignacy Loyola (bez niego nie byłoby kierownika duchowego oraz owocnej współpracy z Bogiem). Na koniec najważniejsza Osoba - to mój Oblubieniec Duch Święty, który sprawuje kontrolę nad całą historią człowieka, w tym i nad moim życiem, organizując je poprzez ciąg różnych, czasami nieprawdopodobnych zdarzeń, podtrzymując mnie nieustannie przy życiu oraz uświęcając i doprowadzając do miejsca, w którym jestem teraz. Myślę, że będą mi nadal pomagać.

nd pn wt śr cz pt sb

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

Dzisiaj: 18.06.2024