Wielkie Ostrzeżenie

CHWAŁA BOGU NA WYSOKOŚCI A NA ZIEMI POKÓJ LUDZIOM JEGO UPODOBANIA !!!
MAMY WAM DO PRZEKAZANIA NIEZWYKLE WAŻNĄ INFORMACJĘ.
ZGODNIE Z TRZECIĄ TAJEMNICĄ FATIMSKĄ, ORAZ PRZEPOWIEDNIAMI WIELU ŚWIĘTYCH, W TYM ŚW. OJCA PIO I ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, ZBLIŻA SIĘ NIEUCHRONNY CZAS WIELKIEGO OSTRZEŻENIA OD BOGA DLA LUDZKOŚCI.

Z Dzienniczka Św. Faustyny: „83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się ZNAK KRZYŻA NA NIEBIE, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.”

KAŻDA OSOBA W TYM CZASIE BĘDZIE WIDZIAŁA STAN SWOJEJ DUSZY :
“Natychmiast ujrzałam cały stan duszy swojej, tak jak Bóg na nią patrzy. Jasno ujrzałam wszystko, co się Bogu nie podoba. Nie wiedziałam, że nawet z takich cieni drobnych trzeba zdawać rachunek przed Panem.”

WIZJA TA POKRYWA SIĘ Z APOKALIPSĄ ŚW. JANA, OBJAWIENIAMI Z GARABANDAL, WIZJAMI SIOSTRY YVETY, WERONIKI OD KRZYŻA I INNYMI.

NIE JEST ZNANA DOKŁADNA DATA TEGO WYDARZENIA, ALE ŁĄCZĄC PRZEPOWIEDNIE ŚWIĘTYCH I WSKAZÓWKI Z KODU BIBLII, WSZYSTKO WSKAZUJE, ŻE OSTRZEŻENIE BĘDZIE MIAŁO MIEJSCE W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ ?
ŚW. JAN PAWEŁ II W KOMENTARZU O TRZECIEJ TAJEMNICY FATIMSKIEJ :
“Na zakończenie papież wziął różaniec i powiedział: „Oto lekarstwo na nieszczęścia, na zło, i módlcie się, i nie pytajcie o nic innego.”
NAJLEPIEJ BYĆ W CIĄGŁYM STANIE ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ, CZYLI SPOWIEDŹ, KOMUNIA ŚWIĘTA I MODLIĆ SIĘ DUŻO, SZCZEGÓLNIE NA RÓŻAŃCU ŚWIĘTYM I KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

POZOSTAŃCIE W DOMACH I ZACHOWAJCIE SPOKÓJ KIEDY TO NASTĄPI. ZAUFAJCIE BOGU I MÓDLCIE SIĘ, GDYŻ ON JEST U PROGU.
PO TYM WYDARZENIU, BĘDZIE DANY PEWIEN CZAS NA NAWRÓCENIE PRZED DNIEM SĄDU OSTATECZNEGO.

21.09.2017

© Copyright 2010; Nadciąga Apokalipsa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Wieczność czeka | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd