« Nasze rozmowy o koncercie Jestem poniżej złoczyńcy »

Rodzice będą pokrywać jakieś bieżące koszty

08.08.2017

1

Co lubią rodzice:

 • Po skończonym wspólnym obiedzie u rodziców  natychmiast zgłasza się parę chętnych dzieci, aby naczynia zanieść do kuchni, poukładać w zmywarce lub także umyć naczynia bezpośrednio w zmywaku.
  NO GO: wszyscy sobie siedzą i rozmawiają a rodzice sprzątają stół, zanoszą naczynia do kuchnie etc.
 • Rozmowy na różne, a szczególnie na głębsze tematy podczas obiadu, wzbogacają całą rodzinę.
  NO GO: Grzebanie w komórce podczas obiadu. Komórka nie jest tabu, ale można też odejść od stołu, gdy jest absolutnie potrzebna.
 • Rodzice chętnie kupują prezenty na urodziny dzieci.
  NO GO: Wyobrażenie, że rodzice będą pokrywać jakieś bieżące koszty dzieci (mamy takie nieapetyczne przykłady u znajomych) jest niewątpliwie błędne.
 • Rodzice ciszą się na każde odwiedziny dzieci wraz z całymi rodzinami. Także podczas nieobecności rodziców ich dom stoi otworem dla całej rodziny.
  NO GO:  Pozostawianie śmieci w śmietniku, nieumytych naczyń w umywalce, nieuporządkowanych łóżek etc.  jako niespodzianki na powrót rodziców...

2

Masa fake njusów na temat Polski i na temat rządu polskiego jest codziennie wypuszczana w eter.

Najwyższy czas obarczyć odpowiedzialnością prawną sprzedawanie kłamstw w mediach jako prawdę.

Jeszcze w pierwszym rządzie PiS-u Ziobro był w stanie usunąć drobne przestępstwa z ulic miast zaledwie w ciągu kilku miesięcy. Dlaczego nie małby sobie poradzić z przestępstwami medialnymi?

Podstawą jest oczywiście oczyszczenie świata medialnego z zaszłości po-Powskich, takich jak oddanie obcemu kapitałowi blisko 95% rynku.

W żadnym kraju Europy tak się nie dzieje. Czas na kolejne mocne zmiany w Polsce, aby Polska była Polską a nie kolonią innych krajów, gdzie niewygodne patriotyczne rządy usuwa się medialnymi akcjami krajów wrogich Polsce.

3

Przypomniało mi się, czego życzyliśmy dzieciom na Dzień Dziecka....

 

Życzymy Wam w Dniu Dziecka dużo radości i szczęscia, opieki Matki Bożej w każdym działaniu a także w myśleniu, ponieważ myślenie jest początkiem działania.
Życzymy Wam coraz lepszego rozumienia dlaczego Bóg urządzil swiat w taki sposób a nie inaczej, ponieważ pozwoli to Wam dokonać wielu odkryć zmieniających Wasze życie na lepsze. Bądźcie jak św. Tomasz - pewnego dnia słyszano go jak głośno wołał na sałą okolicę "Chciałbym zrozumieć Boga!".
Posłuszeństwo Bogu wyraża się także w akceptacji sytuacji w życiu, o których myślimy, że są niesprawiedliwe, a nawet w przyjęciu zwierzchnictwa osób, których nie cierpimy.

Niechaj radość w Was rośnie, radość z każdego dnia, radość z obecności drogich osób w Waszym życiu, radość z pracy i podejmowania różnych wyzwań losu, które są często kolejnym podarunkiem Pana.

4

„Dla wielu ludzi nastąpiło coś takiego, jak rozczarowanie demokracją „ mówi Artur Barciś w rozmowie z Tadlą w NowaTV.

Niektóre medialne gnojki zastąpiły termin „złodziejstwo” terminem demokracja. W tym sensie następiło niewątpliwe „rozczarowanie” (zamiast słowa „obrzydzenie”) peowskim złodziejstwem.

„Szanuję wszystkich moich widzów“ dodaje Barciś.

Ja ze swojej strony odpowiem, że każdy poplecznik złodzieja, nawet gdy jedynie chodzi o medialną mendę, wywołuje u mnie wymiotny odruch bezwarunkowy. Patrzenie się jednak jako widz an tą medialną gnidę w jakieś artystycznej produkcji możliwe jest jedynie u jakiegoś  mentalnego masochisty.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu

© Copyright 2010; Ogorek: Ktoś musi nieść sztandar. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Najprostsze jest najlepsze | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd