SERCE WOJOWNIKA

SERCE WOJOWNIKA

dodane 17:00

TYM POSTEM CHCIAŁBYM ROZPOCZĄĆ CYKL OKOŁO DZIESIĘCIU POSTÓW MÓWIĄCYCH O TYM JAKIE JEST SERCE WOJOWNIKA, JAKIE JEST I MA BYĆ SERCE MĘŻCZYZNY.

     DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA SERCE JEST BARDZO WAŻNE, PONIEWAŻ JEST NARZĄDEM, KTÓRE DAJE ŻYCIE. SERCE JEST TEŻ OŚRODKIEM W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ UCZUCIA. UCZUCIA SĄ WAŻNE DLA KAŻDEGO Z NAS, JEDNAK DLA MĘŻCZYZN UCZUCIA SĄ TRUDNE DO WYRAŻENIA, ALE MY MĘŻCZYŹNI MUSIMY PAMIĘTAĆ, ŻE NASZE SERCA SĄ PEŁNE EMOCJI I MUSIMY TO ZAAKCEPTOWAĆ, NASZE MĘSKIE SERCA BARDZO CZĘSTO SĄ MOCNO PORANIONE, ALE MY TEGO NIE CHCEMY PRZYJĄĆ UWAŻAMY, ZE WSZYSTKO JEST OK, ALE PRAWDA JEST INNA (O SERCU ZRANIONYM BĘDZIE W KOLEJNYM POŚCIE) MY MĘŻCZYŹNI NEGUJEMY TO, ŻE SERCE JEST WAŻNE, NASZE SERCA JAKO MĘŻCZYZN MAJĄ BYĆ SERCAMI WOJOWNICZYMI, KTÓRE NIE PODDAJĄ SIĘ, KIEDY ZOBACZĄ PIERWSZY PROBLEM, PRZESZKODĘ, ALE OD RAZU WALCZĄ Z TYMI PRZESZKODAMI. JEZUS DLA NAS MĘŻCZYZN POWINIEN BYĆ PRZYKŁADEM TEGO JAKIMI MĘŻCZYZNAMI MAMY BYĆ, JEGO SERCE BYŁO SERCEM WOJOWNICZYM, SERCEM ZRANIONYM, BYŁO NAPRAWDĘ MĘSKIM SERCEM. JEGO SERCE POWINNO BYĆ WZOREM DLA NASZYCH MĘSKICH SERC, WZOREM TEGO JAK KSZTAŁTOWAĆ NASZE SERCA NA SERCA WOJOWNICZE. JEZUS BYŁ STUPROCENTOWYM MĘŻCZYZNĄ I TO WŁAŚNIE OD NIEGO MAMY SIĘ UCZYĆ JAK BYĆ MĘŻCZYZNĄ. JEŚLI CHCEMY ŻEBY NASZE SERCE BYŁO UKSZTAŁTOWANE NA WZÓR JEGO MĘSKIEGO, WOJOWNICZEGO SERCA MUSIMY SIĘ W NIEGO WPATRYWAĆ I UCZYĆ. SERCE MARYI JEST DLA NAS WZOREM TEGO JAKIE SERCE POWINNIŚMY MIEĆ CICHE, POKORNE, ROZWAŻAJĄCE SŁOWO.

     JEZU PROSIMY CIĘ, DAJ NAM WPATRYWAĆ SIĘ W CIEBIE W TWOJE MĘSKIE, WOJOWNICZE SERCE POZWÓL ABYŚMY MOGLI KSZTAŁTOWAĆ NASZE MĘSKIE SERCA, ABY STAŁY SIĘ ONE SERCAMI PRAWDZIWYCH WOJOWNIKÓW, PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN. MARYJO UCZ NASZE SERCA POKORY, CICHOŚCI I UCZ NAS JAK ROZWAŻAĆ W SERCU SŁOWO BOGA.

nd pn wt śr cz pt sb

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

1

2

3

4

5

6

7

Dzisiaj: 21.02.2020

Ostatnio dodane