Narkotyki to ucieczka od Boga

Narkotyki są coraz częściej zażywane przez młodych ludzi, praktycznie co ja kiś czas słyszymy w mediach o tzw. dopalaczach i ich skutkach śmiertelnych. Dlaczego są one tak dostępne i jednocześnie tanie? W niniejszym artykule postaram się to Państwu wytłumaczyć.

Czytaj dalej

13.03.2017

Masz problem z uzależnieniem? wejdź koniecznie

Witam, Pragnę przedstawić Państwu, ośrodek pomocy psychologicznej Życiowa Przystań. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej zaawansowanych prywatnych ośrodków pomocy jaki spotkałem. Wszystko jest czyste a specjaliści naprawdę darzą pacjenta szczególna opieką.

Czytaj dalej

08.03.2017

Picie alkoholu prowadzi Cie do zguby

Witam, W dzisiejszym artykule zajmę się plagą naszych czasów - alkoholizmem i jego podobnym. Dlaczego tak wielu młodych ludzi uzależnia się od alkoholu? czy możemy im jakoś pomóc? jeżeli tak to jak? - pisze Ksiądz Marian Jacek Kozecki z Łęczycy (łódzkie).

Czytaj dalej

27.02.2017

Polecane blogi o tematyce ogólnej

Prezentuję polecane blogi o tematyce ogólnej dla osób, które chcą zmienić troszkę swoje życie lub dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Czytaj dalej

06.02.2017

Czy to już czasy ostateczne?

Witam, naszło mnie na parę przemyśleń okiem współczesnego, kulturalnego katolika. Chciałbym w moim krótkim artykule przedstawić Państwu dlaczego uważam że nastały czasy ostateczne.

Czytaj dalej

24.01.2017

© Copyright 2010; Wiara to CUD - Blog Katolika . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Klasyka w czystej postaci | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd