zostań aniołem pocieszycielem - 23 lutego

Serce Jezusa nieskończonego majestatu. • Bóg, który ukrył swój majestat w człowieczeństwie. • Bóg, który przyjdzie w chwale i wszyscy aniołowie z Nim. (Mt, 25,31) Intencja wynagradzająca: za tych, którzy nie okazują szacunku Panu Bogu, którzy lekceważą Jego obecność w Najświętszym Sakramencie.

Czytaj dalej

22.02.2018

zostań aniołem pocieszycielem - 22 lutego

Serce Jezusa ze Słowem Bożym istotowo zjednoczone. • Bóg, który wypowiedział swoje Słowo w sposób ludzki. • Bóg, którego Słowo stało się ciałem. • Życie, które objawiło się w Jezusie. Intencja wynagradzająca: za tych, którzy mówią zbyt dużo, używają słów raniących innych, za obmowy , oszczerstwa i plotki.

Czytaj dalej

21.02.2018

zostań aniołem pocieszycielem - 21 lutego

Serce Jezusa w łonie Matki Dziewicy przez Ducha Świętego utworzone.  Bóg - człowiek – śmiał się i płakał, pewnie ganiał z rówieśnikami po zakurzonych drogach, czasem miewał katar.  Bóg - człowiek – który wiedział co to cierpienia, poniżenie i upokorzenie.  Bóg- człowiek, bliski człowiekowi. Intencja wynagradzająca: za tych, którzy obojętnie przechodzą obok ludzkiego, nawet najmniejszego cierpienia

Czytaj dalej

20.02.2018

zostań aniołem pocieszycielem - 20 lutego

Serce Jezusa Syna Ojca przedwiecznego zmiłuj się nad nami!  Jezus jest Synem – pozostaje w relacji i zażyłości z Ojcem.  Jezus jest darem Ojca dla mnie. Jest wydany w moje ręce. Jest Bogiem bezbronnym. Intencja wynagradzająca: za tych, którzy małym i bezbronnym (zwłaszcza dzieciom wyrządzają krzywdę).

Czytaj dalej

19.02.2018

Akcja 33 - zostań Aniołem Pocieszycielem

Począwszy od 20 lutego na profilu FB Instytutu Wynagrodzicielek oraz na blogu Magis (http://blog.wiara.pl/inwyn) i stronie http://powolaniowapomoc.p2a.pl/ w zakładce Modlitwa, będą ukazywały się króciutkie rozważania do poszczególnych wezwań litanii Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz propozycja podjęcia intencji wynagradzającej na każdy dzień.

Czytaj dalej

19.02.2018

© Copyright 2010; Magis . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Życie musi mieć kolor i smak! | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd