glosy i dziwne zjawiska

Nie jest ciekawie kiedy twoja reka pisze jakby sam a twoje zmysly sa jakby wyostrzone, głosy w twojej wydawałoby sie głowie dezorientują cie przy kazdej sytuacji. Nie wiesz co się dzieje co robic jak postepować a sprzet elektroniczny żyje jakby swoim życiem raz się wyłącza raz wiesza to wogóle budzik dzwoni o innej godzinie niz ustawiona ;) (takie rzeczy to dopiero potrafią namieszać)

 Jak walczyć o siebie to poniżej ale do tego proponowałbym jeszcze modlitwe na odpędzenie zlego ducha tak sobie przeczytac nic nie zaszkodzi a kto wie moze pomoze ;)

Jak pokonać głosy:

Trzeba z nimi walczyć, mówić w myślach, że to moje ciało i to moje myśli a wy mi stąd wypiepszać do siebie nie bać się używać wulgaryzmów w stosunku do nich i używać formy medytacji, nie wierzyć w to co prubują nam wmówić i nie bać się ich krzywdzić w myślach bo one wykorzystują każdą słabość jaką się ma. Trzeba uwolnić w myślach "potwora" silnego i wielkiego, który będzie je niszczył za każdym razem jak chcą czegoś od nas albo o coś pytają.

Np. być hulkiem, który jest niezniszczalnym i przegania głosy tam skąd przyszły lub władcą żywiołów, który używając ich przepędza głosy daleko (osobiście tak robię jak mnie wkurwiają).

Nie można dać sobie wmówić, że jest się czemuś winnym. I nie można bać się tego, że nasze decyzje komuś zaszkodzą.

Warto też pozbyć się wyżutów sumienia  bo to one w największym stopniu pozwalają nami

władać i nas oganiczają w walce wewnętrznej.

Poza pracą nad umysłem równie ważna jest praca nad ciałem sport, post (odpowiednia dieta), może być też joga i systematyczność w pracy nad sobą.

 

 

Głównie bazują na naszej niewiedzy, nieznajomości symbli, i staraja obrucić się naszą  wiedzę przeciwko nam, jak wszystko z resztą.

 

obnarzają nas ze wszystkich słabości znają nasze wszystkie sekrety wiedzą czego się wstydzimy i czego boimy, robią tak że wydaje nam się iż każdy wie o nas wszystko.

 

A teraz pieniądze aby nie stracić wszystkiego trzeba używać rachunku zysku i strat mianowicie

Staramy się ocenić czy robiąc coś mamy z tego jakiś profit jeśli nie robimy zupełnie odwrotnie.

Przykład mieliśmy jedno konto, mieliśmy pieniądze. Mamy wiele kont pieniądze zaczęły znikać co robimy zamykamy niepotrzebne konta.

Właściwie to używamy tego przy wszystkim co robimy jeśli nie działa lub działa żle to tego nie robimy.

Np. Cały czas się gdzieś śpieszymy a mimo to mamy mniej czasu na wszystko, przestajemy wszędzie gonić, i robimy wszystko powoli.

 

 

Mi pomogło więc i może się komuś przydać ale kazdy musi moim zdaniem znaleźć swój sposób

 

Byłbym zapomniał o sporcie tez pomaga i to nawet bardzo 

06.03.2017

© Copyright 2010; opetanie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Na dobry początek | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd