Zapominam..

Codzienność.. Hm a gdzie w nim Bóg?

Nie pozwól mi znów to zaniedbać :-( nie chcę o Tobie znów zapomnieć. Boże postaw na mojej drodze ludzi, którzy będą mi o Tobie przypominać, z którymi będę Cię Uwielbiać. 

Dostałam od Ciebie ten wielki prezent-WIARĘ. Tak niespodziewanie, w chwili kiedy moja nadzieja już malała. Byłabym nikim gdybym znów Cię zawiodła. :-(

16.09.2017

Gorszy dzień

Boże co robić by nie tracić tych sił ?

Czytaj dalej

13.09.2017

Euforia

Chwilami czuję taką dziwną radość kiedy myślę Boże o Tobie. Oddałam się Twojej woli i to mnie ogromnie cieszy:-) mam wrażenie że ciągle tęsknię za Tobą. Teraz czuję się jak wariatka.. nie tak dawno myślałam że nie istniejesz a teraz nie mogę przestać o Tobie myśleć. Dopiero krążyły mi po głowie myśli, że to nie Ty dajesz tę radość płynącą z wiary tylko sam fakt wierzenia, podświadomość i nadzieja, że ktoś czuwa. A przecież ta moja radość jest taka inna.. taka nie zwyczajna. Nie mogłaby wziąć się z podświadomości. Jeszcze boję się o tym myśleć ale chyba mogę oficjalnie powiedzieć wiaro wróciłaś. 

07.09.2017

Zmiana :-)

Boże tak długo czekałam.. i jesteś. Nie wiem jak to się stało, że moje zmiany myślenia nabrały takiego tępa. Może za sprawą modlitw. Wiem że nie tylko ja o to Ciebie prosiłam. Także bardzo dziękuję tym, którym też na tym zależało. Mam nadzieję, że tym razem będę z Tobą. Że Cię nie zawiodę. 

Nie było takiego wow. Nie poczułam czegoś nadzwyczajnego jak niektórzy opisują w swoich doświadczeniach z odnalezieniem Boga. Po prostu wątpliwości zostawiły mnie w spokoju. A ja również ich nie karmię. Chcę wierzyć, że Boże jesteś i czuwasz w ukryciu. Dziękuję Ci, że na nowo Cię odnalazłam. Od dawna o tym marzyłam. Teraz muszę tylko wyleczyć swoją apatię i zacząć żyć. Przecież mam po co. Co więcej, to znalazłam swój mały cel. Jeszcze nie wiem w jaki sposób go zrealizować ale wiem, że mi pomożesz. Bardzo Cię o to proszę. 

04.09.2017

Zastanawiające..

małymi kroczkami do przodu..

Czytaj dalej

30.08.2017

© Copyright 2010; zakręcony. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Niebo i ziemia | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd