DOBRYKLIK DLA AMELKI

 

Zbiórka na cel : 

 

"IMMUNOTERAPIA W GREIFSWALDZIE - OSTATNIA SZANSA DLA AMELKI" 

 

Szczegóły tutaj :

 

 

JAK MOŻESZ POMÓC ? BARDZO ŁATWO ! :) 

 

Odwiedzaj codziennie:

 

 

 

 

i za każdym razem kliknij w cegiełkę 

KAŻDE ODSŁONIĘCIE OBRAZKA TO 10 GR NA ZBIÓRKĘ 

( W cegiełkę można kliknąć RAZ DZIENNIE )

 

 

Polub DobryKlik na FB i udostępniaj znajomym :

https://pl-pl.facebook.com/Dobryklik/

 

  

 

 

 

23.09.2017

2017 Rokiem Św. Brata Alberta

  

 

Wiecie, że rok 2017 jest poświęcony św. Bratu Albertowi? 

 

 

 

To doskonała okazja, aby przypomnieć najważniejsze przesłanie tego niezwykłego zakonnika, który w pełni poświęcił swoje życie biednym i bezdomnym 

 

"GŁODNEMU DAĆ JEŚĆ,BEZDOMNEMU MIEJSCE,A NAGIEMU ODZIEŻ

JAK NIE MOŻNA DUŻO - TO MAŁO." 

 

Zachęcam do codziennego odwiedzania strony http://www.okruszek.org.pl/  i codziennego klikania w bochenek chleba.Czyniąc tak nie wiele wspieramy  działalność Fundacji „Bliźniemu Swemu…” na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, która pomaga osobom bezdomnym i potrzebującym w całej Polsce.

 

 

 

21.09.2017

Motywująco :)

 

Dzisiaj mam dla Was kilka memów jakie ostatnio znalazłem przeglądając Internet zachęcających do jakiejkolwiek pomocy ludziom potrzebującym.Może  widziałeś/widziałaś  je przeglądając codziennie internet i popularne serwisy społecznościowe.i obojętnie "jechałeś/jechałaś dalej ...... Nie ma nic gorszego niż obojętność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.12.2016

Zachęta do modlitwy #2

Kontynuuję  wątek z poprzedniego wpisu ponieważ myślę że temat jest godny poświęcenia większej  uwagi i warto byłoby to  sobie wziąć do serca i postanowić podjąć się modlitwy o nowe powołania jak i za już powołanych .

Taka akcja : Dziesiątka  za powołania :) I dziesiątka za powołanych :) 

Wbrew powszechnie panującej  opinii (najczęściej kreowanej przez media)  że księża to same  darmozjady pasibrzuchy i pedofile.Całkiem nie dawno przyniosłem do pracy GN i jeden z kolegów powiedział : " Ja nie czytam takich gazet wystarczy mi co usłyszę w telewizji " Bez komentarza. Ja też w mediach nie słyszałem np  o Ojcu Adamie Szustaku OP  nie widziałem reportażu czy jakichkolwiek informacji o działalności misyjnej  Braci Mniejszych Kapucynów w Afryce.

 Media od lat stosują skuteczną  jak widać na powyższym przykładzie metodę "Uderz w pasterza to rozproszą  się owce" ukazując Kościół i kapłanów tylko z tej gorszej ciemnej strony pokazują tylko jedną stronę medalu  milcząc zupełnie  o tej drugiej. 

Tej drugiej  stronie : żywej rzeczywistości Kościoła pełnej szaleńców Bożych.

Bo mamy mnóstwo gorliwych pełnych Ducha Św. kapłanów  i zakonników.Bóg postawił na mojej drodze dużo takich właśnie osób.Oni swoją postawą i  poprzez  głoszenie Słowa Bożego i życiem  TYMŻE  słowem nawracali mnie do Boga. To przez nich Bóg działał i działa  w moim życiu.

Za Nich chcę  Bogu dziękować.Za nich chcę się modlić.O takich kapłanów chcę prosić :)

O takich kapłanów módlmy się wszyscy w tym tygodniu ( i nie tylko w tym ) 

 

 

 

 

 

 

 

21.04.2016

Zachęta do modlitwy :)

 

Trwa tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne więc chciałbym gorąco  zachęcić Was  wszystkich do włączenia się do tej modlitwy.

Myślę że bardzo często my wierzący którzy na co dzień staramy się żyć i pogłębiać naszą wiarę nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wielką łaską jesteśmy obdarzeni mając Kościół i Kapłanów w nim posługujących

.Trzeba nam się modlić za naszych kapłanów  i zakonników aby wytrwali w swoim powołaniu i trzeba nam się modlić o nowe liczne powołania bo kto wie co będzie za kilka,kilkadziesiąt  lat ?

Trzeba się modlić  żeby nie nastały czasy że idziemy do Kościoła a kościół  zamknięty  bo nie ma komu odprawić Eucharystii  Nie ma kto wyspowiadać bo nie ma kapłana. Zacznijmy doceniać naszych kapłanów( a przede wszystkim się za nich modlić)   i bądżmy wdzięczni że są, że trwają i że póki co jeszcze  mogę codziennie pójść do Kościoła na Eucharystię i  w każdej chwili się  wyspowiadać ( a kiedy  przychodzi więcej niż jeden spowiednik to nawet sobie mogę wybrać do kogo pójdę  normalnie burżuazja :D ) 

Tak więc zachęcam was w tym tygodniu ( alei nie tylko )  do codziennego odmawiania chociaż jednej dziesiątki Różańca w intencji  Waszych kapłanów oraz o nowe liczne powołania kapłańskie i zakonne  aby w naszym Kościele nigdy nie zabrakło mądrych gorliwych i  pełnych Ducha Św. kapłanów i zakonników ,

 

 

 

20.04.2016

© Copyright 2010; Warto Pomagać.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Niebo i ziemia | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd