Samotność

Samotność Jeżeli chcemy być sobą i żyć w zgodnie ze swoimi wartościami, narażamy się niestety na samotność...Uczciwość wobec siebie, wierność swoim przekonaniom i własnemu sumieniu są ważniejsze niż to, byśmy podobali się innym i by nas chwalono. Nie możemy szukać akceptacji kosztem zdrady siebie i przytakiwania kłamstwom innych. Wielcy ludzie są samotnikami, bo mają odwagę wyróżnić się z tłumu i żyć po swojemu...Warto pozostać wiernym swoim ideałom i zawsze być sobą...

Czytaj dalej

20.02.2017

Po raz kolejny zacząć od nowa ,historia Hazard

Mam pomysł na przynajmniej pięć postów więc nie będę tym jednym całej książki pisał Czytając Wasze blogi a są naprawdę świetne potrzebne i w odpowiednim miejscu , nie chcę wątpić ze nie w odpowiednim miejscu się znalazłem . Ba , mógłbym powiedzieć ze znów po lubiałem pisać .

Czytaj dalej

17.02.2017

Pogodziłem się z tym czego nie mogę zmienić

Miał być ciąg dalszy wcześniejszej notki , jednak nie chce pisać w stylu który jest najprostszy a zarazem najtrudniejszy do opowiedzenia czyli narzekania , użalania się itp .. mam tego dość.

Czytaj dalej

15.02.2017

Początek mojej historii

Jak już wiadomo mam 30 lat , dużo to i mało . Dużo dlatego że jest to już poważny i dojrzały wiek , mało dlatego że nie wszystko poszło i było tak jak powinno. Mógłbym dziś najprościej napisać że wszystko jest źle i niedobrze . Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny i że wszystkiego staram się widzieć rozwiązanie.

Czytaj dalej

13.02.2017

Pomyślałem .. może znów Blog

Pierwszy Post . Przywitanie Witam Wszystkich ! Kiedyś ponad 10 lat temu , będąc młodym chłopakiem pisałem bloga na onecie .Opisywałem głównie swoje życie , myśli czy też nieszczęśliwą miłość .Miałem sporo grono "wirtualnych przyjaciół" . Blog pomagał mi się rozładowywać , ostudzić emocje , wyrzucić wszystko z siebie . Prowadziłem bloga kilka lat , zakończyłem definitywnie jakieś 6 lat temu

Czytaj dalej

06.02.2017

© Copyright 2010; Targany-Wiatrem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Nie patrz wstecz | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd